02

GÜLKAD MOBİLYA bünyesinde bulundurduğu deneyimli tasarım ekibi ile iç mimarlık hizmeti vererek projelerde kişiye özel tasarım ve uygulamalar yapmaktadır. Bu deneyimli mimarlar, tüm iç tasarımlarımızda farklı ahşap, metal, cam ve kumaş malzemelerini kullanarak pazarın ihtiyaçlarını anlayabilir, yeni koleksiyonlar yaratabilir ve sadece ev mobilyasında değil, yaşanabilir her türlü mekânda müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirerek özgün mekânlar oluşmasını sağlayabilmektedir.

Tasarımlarının tamamının kendine ait olması ve patentli olarak müşterilerine sunması, müşterilerinin özgün tasarımlara ulaşmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Bu tasarım aşamasında ise ürün görselinin yanı sıra, ergonomik anlamda kaliteli ve kullanılabilir ürünler tasarlaması GÜLKAD MOBİLYA'nın tercih edilme sebeplerindendir.

Ürünlerimiz, müşteri gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu anlamda müşterilerden gelen yeni her istek ve öneri GÜLKAD MOBİLYA'nın bir sonraki ürün tasarımında yeni bir fikir kaynağı olmuştur.

Bizi Ziyaret Edin

GÜLKAD MOBİLYA SANAYİ
Organize Sanayi Bölgesi 3. Sokak
Gazimağusa - KKTC

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00
Pazar: Kapalı

İletişim

Email: info@gulkad.com
Telefon: +90 533 893 21 82
Telefon: +90 533 893 11 82